Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – U. P.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Ľubomír Hudák
    Obžalovaný – Y. N.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – K. H.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – X. R.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – J. C.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava IV
    Sudca – JUDr. Jana Grendárová
    Obžalovaný – B. W.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – M. A.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava IV
    Sudca – JUDr. Jana Grendárová
    Obžalovaný – Z. M.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaný – J. R.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava IV
    Sudca – JUDr. Jana Grendárová
    Obžalovaný – U. S.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaný – B. Y.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Ľubomír Hudák
    Obžalovaný – W. X.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Iveta Willantová
    Obžalovaní – W. H. a X. P.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Mária Ondrejová
    Obžalovaní – A. H. a V. F.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaný – B. O.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Helena Gajdošová
    Obžalovaný – H. X.
1 – 20 z celkovo 42 výsledkov (2 048 ms)