Typ pojednávania
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – JUDr. Ladislav Piros
    Obžalovaní – H. C. a M. J.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaný – H. C.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Karol Posluch
    Obžalovaný – H. C.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Galanta
    Sudca – JUDr. Miroslav Studenčan
    Obžalovaní – H. C. a V. A.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Sudca – JUDr. Katarína Podhorcová
    Obžalovaní – H. C. a Z. K.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Beáta Schmidtová
    Obžalovaní – H. C. a U. J.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaní – G. C., H. C. a X. O.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Lucia Bašistová
    Obžalovaný – H. C.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Veľký Krtíš
    Sudca – Mgr. Eva Strašková
    Obžalovaný – H. C.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Ján Poprocký
    Obžalovaní – E. P., F. X., H. C., I. C., I. F., K. G., O. R., P. I., R. F., Y. S. a Y. X.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Miroslav Lehoczký
    Obžalovaný – H. C.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Ľuboš Vereš
    Obžalovaný – H. C.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marián Vorobel
    Obžalovaní – H. C. a W. T.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaní – A. H., D. K., F. U., H. C., P. N. a Y. L.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Galanta
    Sudca – JUDr. Miroslav Studenčan
    Obžalovaný – H. C.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Adriana Šimková
    Obžalovaný – H. C.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – Mgr. Erika Dodulíková
    Obžalovaný – H. C.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Vladimír Varga
    Obžalovaný – H. C.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – Mgr. Róbert Veterník
    Obžalovaný – H. C.
1 – 20 z celkovo 210 výsledkov (1 580 ms)