Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaný – I. J.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Topoľčany
    Sudca – JUDr. Mária Krausová
    Obžalovaný – R. B.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Karol Posluch
    Obžalovaný – I. G.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Pavol Bielik
    Obžalovaný – C. Z.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – W. P.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Pavol Bielik
    Obžalovaný – E. F.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – L. X.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – I. S.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Pavol Bielik
    Obžalovaný – B. Y.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Mária Ondrejová
    Obžalovaný – M. G.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – Mgr. Rudolf Novotný
    Obžalovaný – F. H.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – P. F.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Pavol Bielik
    Obžalovaný – P. U.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – K. H.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaný – E. G.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – G. F.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – R. U.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – Mgr. Ivo Maruščák
    Obžalovaný – T. O.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice okolie
    Sudca – JUDr. Lenka Saloková
    Obžalovaný – I. S.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaný – P. C.
1 – 20 z celkovo 30 výsledkov (460 ms)