Typ pojednávania
Typ súdu
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – Mgr. Erika Dodulíková
    Obžalovaní – Q. A. a S. Z.
  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Zuzana Pilátová
    Obžalovaní – A. R., A. T., B. T., C. B., C. O., C. R., E. S., E. T., H. T., I. L., I. R., J. L., K. D., K. X., M. H., M. L., M. V., O. D., O. J., O. W., P. C., P. D., Q. C., Q. M., S. R., T. P., U. R., X. C. a X. R.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Ľuboš Vereš
    Obžalovaný – S. Z.
  5. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Martin Baločko
    Obžalovaný – S. Z.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – Mgr. Rudolf Novotný
    Obžalovaný – P. C.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Rimavská Sobota
    Sudca – Mgr. Ivan Antal
    Obžalovaný – P. C.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Michalovce
    Sudca – JUDr. Slavomír Harmóci
    Obžalovaní – B. S., P. C., V. Y. a X. Z.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  10. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Sudca – Mgr. Juraj Lukáč
    Obžalovaní – P. C., Q. I. a S. Z.
  11. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Martin Baločko
    Obžalovaný – P. C.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Eva Dzúriková
    Obžalovaný – P. C.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – S. Z.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Štefan Tomáš
    Obžalovaní – G. E., H. X., O. H., P. C. a V. U.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Martin
    Sudca – JUDr. Marián Rošak
    Obžalovaný – S. Z.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Galanta
    Sudca – JUDr. Eva Schweitzerová
    Obžalovaný – S. Z.
1 – 17 z celkovo 17 výsledkov (564 ms)