Typ pojednávania
Dátum
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Marek Šenkár
    Obžalovaný – M. V.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Pezinok
    Sudca – JUDr. Peter Šamko
    Obžalovaný – R. H.
  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marián Vorobel
  4. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Pezinok
    Sudca – JUDr. Peter Šamko
    Obžalovaný – J. Q.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Daniela Blažovská
    Obžalovaný – U. B.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Beáta Schmidtová
    Obžalovaný – E. Z.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – T. N.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – Mgr. Marián Polaček
    Obžalovaný – Y. K.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Marek Šenkár
    Obžalovaný – U. R.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Igor Škultéty
    Obžalovaný – R. S.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Rastislav Varga
    Obžalovaný – I. X.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Pezinok
    Sudca – JUDr. Peter Šamko
    Obžalovaný – V. E.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Galanta
    Sudca – JUDr. Daniel Miženko
    Obžalovaný – I. K.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Noema Turanovičová
    Obžalovaný – I. Z.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prievidza
    Sudca – JUDr. Pavol Bielik
    Obžalovaný – L. Y.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Štefan Tomáš
    Obžalovaný – I. F.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Daniela Blažovská
    Obžalovaný – D. E.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

1 – 20 z celkovo 3 508 výsledkov (499 ms)