Typ pojednávania
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – X. D.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – V. S.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – D. L.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Marián Jarábek, JUDr. Pavol Sládok a JUDr. Vladimír Tencer
    Obžalovaní – A. N., D. R., E. N., F. R. a I. L.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – JUDr. Mária Képessyová
    Obžalovaný – D. B.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – M. P., N. Y., R. M., U. H., V. Y., W. V. a Z. L.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Košice
    Sudca – JUDr. Jaroslav Chlebovič
    Obžalovaný – K. R.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Martin Žovinec
    Obžalovaní – L. N., Q. S. a S. C.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Marián Jarábek, JUDr. Pavol Sládok a JUDr. Vladimír Tencer
    Obžalovaní – E. A., M. V., S. H., S. I. a X. S.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Sudca – JUDr. Ján Lapšanský
    Obžalovaný – X. Y.
  14. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – J. G.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – F. M.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Michal Valent
    Obžalovaný – T. X.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Rimavská Sobota
    Sudca – JUDr. Alena Ondrejová
    Obžalovaný – I. L.
  18. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  19. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaní – B. Q., P. V., Q. A. a Y. O.
1 – 20 z celkovo 49 výsledkov (850 ms)