Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Veľký Krtíš
    Sudca – Mgr. Eva Strašková
    Obžalovaný – H. C.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trebišov
    Sudca – Mgr. Jozef Nadzam
    Obžalovaný – H. C.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trebišov
    Sudca – JUDr. Milan Petričko
    Obžalovaní – A. O., H. C., J. I., O. H. a O. U.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Martin Kollár
    Obžalovaný – H. C.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – H. C., O. R. a P. H.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Banská Bystrica
    Sudcovia – Mgr. Ján Bednár, Mgr. Rudolf Ďurta a JUDr. Jozef Mikluš
    Obžalovaní – H. C., P. E. a X. A.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Banská Bystrica
    Sudcovia – Mgr. Ján Bednár, Mgr. Rudolf Ďurta a JUDr. Jozef Mikluš
    Obžalovaní – E. X., F. G. a H. C.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Ján Poprocký
    Obžalovaný – H. C.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Daniela Blažovská
    Obžalovaní – B. W., H. C., J. U., K. F., K. U., M. A., O. G., P. V., S. M. a U. K.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Eva Dzúriková
    Obžalovaný – H. C.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – JUDr. Michal Mravec
    Obžalovaný – H. C.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Banská Bystrica
    Sudca – JUDr. Štefan Novák
    Obžalovaný – H. C.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Brezno
    Sudca – JUDr. Alica Gálová
    Obžalovaný – H. C.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Sudca – JUDr. Miroslav Toma
    Obžalovaný – H. C.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaní – B. P., D. P., E. L., H. C., I. D., I. Y., J. P., T. R., U. W. a W. H.
1 – 16 z celkovo 16 výsledkov (461 ms)