Typ pojednávania
Typ súdu
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – Mgr. Marcela Kosová, JUDr. Karol Kováč a JUDr. Tibor Kubík
    Obžalovaní – F. W., G. I., R. M. a Z. N.
  2. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marián Vorobel
  5. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. David Lindtner
    Obžalovaný – A. F.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – Mgr. Marcela Kosová, JUDr. Karol Kováč a JUDr. Tibor Kubík
    Obžalovaní – A. V., E. X., O. W. a W. Y.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Žilina
    Sudcovia – Juraj Krupa, JUDr. Milan Repáň a JUDr. Mária Urbanová
    Obžalovaní – D. B., F. P., K. X., N. G., O. G. a P. T.
  8. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – E. T., O. X. a P. Z.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  11. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Lucia Chrapková
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Erika Bebčáková
    Obžalovaný – L. X.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Richard Molnár
    Obžalovaný – X. Q.
  15. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  16. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaní – D. U., S. G., T. L. a U. D.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  19. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. David Lindtner
    Obžalovaný – T. V.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Bohuslav Padrta
    Obžalovaný – R. E.
1 – 20 z celkovo 42 výsledkov (1 512 ms)