Typ pojednávania
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Helena Gajdošová
    Obžalovaní – A. Q., D. O., E. P., M. R., O. Q., T. C. a W. T.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – S. J.
  3. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Lucia Bašistová
    Obžalovaný – Q. U.
  6. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Žilina
    Sudcovia – JUDr. Martin Bargel, JUDr. Adriana Gallová a JUDr. Pavol Polka
    Obžalovaní – O. R. a P. W.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – D. S.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – R. L.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaný – W. K.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – JUDr. Michal Mravec
    Obžalovaní – E. K., J. O., U. J. a X. L.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – C. U.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Richard Molnár
    Obžalovaný – Q. X.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Richard Molnár
    Obžalovaný – Z. B.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – Mgr. Rudolf Novotný
    Obžalovaný – L. M.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Čadca
    Sudca – JUDr. Michal Mravec
    Obžalovaní – H. G., P. O., Q. S. a Q. U.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaní – D. T. a G. X.
1 – 20 z celkovo 53 výsledkov (606 ms)