Typ pojednávania
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Mgr. Martin Floriš, PhD.
    Obžalovaný – ["Z", "L"]
  2. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["T", "Z"]
  3. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["K", "M"]
  4. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["M", "C"]
  5. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaný – ["Z", "J"]
  6. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaný – ["L", "M"]
  7. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["C", "H"]
  8. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["T", "B"]
  9. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Michal Eliaš
    Obžalovaný – ["X", "H"]
  10. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["J", "P"]
  11. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Vanda Mikulášová
    Obžalovaný – ["E", "B"]
  12. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["P", "C"]
  13. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Roman Fitt
    Obžalovaný – ["K", "X"]
  14. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  15. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – ["Z", "D"]
  16. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Marek Filo
    Obžalovaný – ["O", "X"]
  17. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["S", "Q"]
  18. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava III
    Sudca – JUDr. Iveta Halvoňová
    Obžalovaný – ["K", "Y"]
  19. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["H", "N"]
  20. Pojednávanie bez rozhodnutia, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["O", "Y"]
1 – 20 z celkovo 152 výsledkov (810 ms)