Typ pojednávania
Typ súdu
Navrhovatelia
Úsek

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Erik Tomus
    Obžalovaný – ["B", "G"]
  2. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Mgr. Martin Floriš, PhD.
    Obžalovaný – ["X", "C"]
  3. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. René Štepánik
    Obžalovaný – ["Y", "S"]
  4. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Spišská Nová Ves
    Sudca – JUDr. Petra Pavlisová
    Obžalovaný – ["V", "X"]
  5. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Svidník
    Sudca – JUDr. Matúš Tarcala
    Obžalovaný – ["F", "R"]
  6. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["Z", "A"]
  7. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Adriana Šimková
    Obžalovaný – T. C.
  9. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Vanda Mikulášová
    Obžalovaný – ["N", "Q"]
  10. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Adriana Šimková
    Obžalovaný – ["U", "C"]
  11. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Beáta Schmidtová
    Obžalovaný – ["M", "E"]
  12. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Beáta Schmidtová
    Obžalovaný – ["M", "F"]
  13. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – Mgr. Adriana Šimková
    Obžalovaný – ["F", "Q"]
  14. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Andrea Kondllová
    Obžalovaný – ["H", "B"]
  15. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Erik Tomus
    Obžalovaný – ["U", "J"]
  16. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Michal Eliaš
    Obžalovaný – ["T", "B"]
  17. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["K", "U"]
  18. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Námestovo
    Sudca – Mgr. Daniela Pilarčíková
    Obžalovaný – ["I", "V"]
  19. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Andrea Kondllová
    Obžalovaný – ["G", "X"]
  20. Hlavné pojednávanie s rozhodnutím, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – Mgr. Michal Frátrik
    Obžalovaný – ["Z", "K"]
1 – 20 z celkovo 51 výsledkov (589 ms)