Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – G. Q. a V. T.
  2. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Poprad
    Sudca – JUDr. Pavol Roth
    Obžalovaní – H. Z. a R. Y.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Roman Farkaš
    Obžalovaný – Y. B.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Magdaléna Blažová, JUDr. Alžbeta Horváthová a JUDr. Eva Vajdičková
    Obžalovaní – E. L., E. T., P. G., Q. Y., S. L., T. B. a Z. B.
  6. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Tatiana Biedniková, JUDr. Ľuboš Jurkovič a Vladimír Vlček
    Obžalovaní – C. R. a D. A.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaní – B. A. a W. M.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marek Čech
    Obžalovaný – P. H.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaný – U. I.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Ľuboš Jurkovič, JUDr. Pavol Sládok a Vladimír Vlček
    Obžalovaní – B. Q. a J. S.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice okolie
    Sudca – JUDr. Mariana Ginelliová
    Obžalovaní – R. J. a Z. L.
  14. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  15. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Prešov
    Sudca – JUDr. Marek Čech
    Obžalovaný – J. Q.
  17. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Lucia Bašistová
    Obžalovaný – V. Q.
  18. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Bratislava
    Sudcovia – JUDr. Karol Kováč a JUDr. Tibor Kubík
    Obžalovaný – R. E.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaný – K. Q.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaný – G. A.
1 – 20 z celkovo 2 855 výsledkov (563 ms)