Pojednávania

Typ pojednávania
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – Q. Z.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – J. N.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – M. K.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaný – O. C.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaní – N. A. a Q. X.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaný – V. Y.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – Mgr. Pavol Tomík
    Obžalovaní – A. X., M. B., W. D. a W. H.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Zuzana Bartalská
    Obžalovaní – C. S. a L. Z.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaní – B. C., C. R., G. I., H. T., I. R., N. L., R. O. a W. J.
  11. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaní – C. I. a J. E.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Stanislav Dutko
    Obžalovaný – O. P.
  14. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – E. B.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Ján Jamrich
    Obžalovaný – J. C.
  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Janka Klčová, JUDr. Pavol Sládok a JUDr. Vladimír Tencer
    Obžalovaní – H. Q., P. E. a Q. K.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Pavol Sládok, JUDr. Daniela Šramelová a JUDr. Vladimír Tencer
    Obžalovaní – A. D., A. F., V. B., Y. C. a Z. E.
  19. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Banská Bystrica
    Sudca – JUDr. Štefan Novák
    Obžalovaný – Y. H.
1 – 20 z celkovo 2 843 výsledkov (524 ms)