Navrhovatelia

Výsledky

  1. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Dušan Kán
    Obžalovaní – I. X., L. R. a S. P.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Richard Bureš
    Obžalovaný – U. G.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Banská Bystrica
    Sudcovia – Mgr. Ján Bednár, Mgr. Rudolf Ďurta a JUDr. Jozef Mikluš
    Obžalovaní – A. S., D. Y., J. D. a S. P.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Ivan Ilavský, JUDr. Pavol Sládok a JUDr. Vladimír Tencer
    Obžalovaní – A. H., I. G., M. L., N. B. a S. V.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Košice
    Sudcovia – JUDr. Evžen Kelij a JUDr. Karol Kučera
    Obžalovaní – O. E. a T. J.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Vladimír Sopúch
    Obžalovaný – S. X.
  8. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  9. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava II
    Sudca – JUDr. Roman Farkaš
    Obžalovaný – P. F.
  10. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Nitra
    Sudcovia – JUDr. Štefan Hrvola a JUDr. Ľubomíra Kubáňová
    Obžalovaný – H. G.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Trnava
    Sudcovia – JUDr. Tatiana Biedniková, JUDr. Ľuboš Jurkovič a Vladimír Vlček
    Obžalovaní – D. X. a Z. W.
  14. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

  15. Verejné zasadnutie, Predkladacia správa - odvolanie Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Krajský súd Prešov
    Sudca – JUDr. Eva Pirkovská
    Obžalovaný – Z. B.
  16. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  17. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Katarína Stanislavská
    Obžalovaní – H. R. a T. Z.
  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Ján Lokša
    Obžalovaní – C. F., C. H., I. W., R. P., U. G. a W. I.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Vladimír Sopúch
    Obžalovaní – H. K. a I. X.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

1 – 20 z celkovo 2 854 výsledkov (921 ms)