Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bardejov
    Sudca – JUDr. Zdenka Tomašková
    Obžalovaný – L. S.
  2. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Štefan Tomáš
    Obžalovaný – O. S.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Komárno
    Sudca – JUDr. Tibor Šulák
    Obžalovaný – F. A.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Juraj Mihál
    Obžalovaný – A. S.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Veľký Krtíš
    Sudca – Mgr. Eva Strašková
    Obžalovaný – B. D.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice II
    Sudca – JUDr. Daniela Blažovská
    Obžalovaní – G. Q. a T. I.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Daňo
    Obžalovaný – M. H.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trenčín
    Sudca – JUDr. Marián Manduch
    Obžalovaný – H. A.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Ľubomír Bundzel st.
    Obžalovaní – F. D. a P. I.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Pezinok
    Sudca – JUDr. David Lindtner
    Obžalovaný – M. R.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice I
    Sudca – JUDr. Milan Husťák
    Obžalovaný – W. D.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nové Zámky
    Sudca – Mgr. Lívia Gombárová
    Obžalovaný – Q. V.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Bc. Viktor Marko
    Obžalovaný – W. Y.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Zvolen
    Sudca – JUDr. Bc. Viktor Marko
    Obžalovaní – V. Z. a Z. B.
  16. Hlavné pojednávanie, § 333/1 TZ Pojednávanie prebehlo dňa

  17. Hlavné pojednávanie, § 20; § 225/1, 5a; § 261/1, 2 TZ Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Špecializovaný trestný súd
    Sudca – Zdenka Cabanová
    Obžalovaný – F. H.
  18. Hlavné pojednávanie, § 296 a iné TZ Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Špecializovaný trestný súd
    Sudca – JUDr. Šutka
    Obžalovaný – E. Q.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Humenné
    Sudca – JUDr. Ivan Roháč
    Obžalovaný – Y. N.
  20. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

1 – 20 z celkovo 98 158 výsledkov (377 ms)