Typ pojednávania
Dátum
Navrhovatelia

Výsledky

  1. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – JUDr. Helena Gajdošová
    Obžalovaný – B. E.
  2. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Malacky
    Sudca – JUDr. Ľubomír Hudák
    Obžalovaný – X. S.
  3. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Beáta Javorková
    Obžalovaný – E. B.
  4. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – JUDr. Ladislav Piros
    Obžalovaní – I. B., W. H. a Y. K.
  5. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žiar nad Hronom
    Sudca – JUDr. Miroslav Toma
    Obžalovaný – K. W.
  6. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Beáta Javorková
    Obžalovaný – R. F.
  7. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Galanta
    Sudca – JUDr. Daniel Miženko
    Obžalovaný – C. L.
  8. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Piešťany
    Sudca – JUDr. Beáta Javorková
    Obžalovaný – P. Z.
  9. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava I
    Sudca – JUDr. Roland Kémeny
    Obžalovaný – P. B.
  10. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Žilina
    Sudca – JUDr. Marcela Malatká
    Obžalovaný – D. R.
  11. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Bratislava V
    Sudca – JUDr. Iveta Willantová
    Obžalovaný – J. B.
  12. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Topoľčany
    Sudca – JUDr. Mária Krausová
    Obžalovaní – A. Y., B. F., C. A., G. T., H. J. a L. J.
  13. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Košice okolie
    Sudca – JUDr. Mariana Ginelliová
    Obžalovaní – B. T., S. X., U. B. a W. X.
  14. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Vladimír Sopúch
    Obžalovaný – E. D.
  15. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Dunajská Streda
    Sudca – Mgr. Rudolf Novotný
    Obžalovaný – U. W.
  16. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nové Zámky
    Sudca – JUDr. Jozef Škvára
  17. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

  18. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Trnava
    Sudca – Marián Kusý
    Obžalovaný – G. Z.
  19. Hlavné pojednávanie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Nitra
    Sudca – JUDr. Vladimír Sopúch
    Obžalovaný – K. T.
  20. Verejné zasadnutie, Obžaloba Pojednávanie prebehlo dňa

    Súd – Okresný súd Kežmarok
    Sudca – JUDr. Bohuslav Majerníček
    Obžalovaní – B. W., R. Q., S. C. a W. N.
1 – 20 z celkovo 150 648 výsledkov (1 587 ms)