Selection procedures

Results

  1. Sudca – Okresný súd Komárno Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Komárno
    Candidates – JUDr. Dana Gáborová, JUDr. Daniel Marcián, JUDr. Dominika Horváthová, JUDr. Dominika Hudecová
  2. Sudca – Okresný súd Košice okolie Selection procedure was closed on

    State – Aktuálne výberové konanie
    Organization – Okresný súd Košice okolie
  3. Sudca – Krajský súd Nitra Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Krajský súd Nitra
    Candidates – JUDr. Denisa Šaligová, JUDr. Janka Benkovičová, JUDr. Lenka Halmešová, and JUDr. Peter Heinrich
  4. Sudca – Krajský súd Trenčín Selection procedure was closed on

    State – Ukončené výberové konanie
    Organization – Krajský súd Trenčín
  5. Sudca – Okresný súd Banská Bystrica Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Banská Bystrica
  6. Sudca – Okresný súd Bardejov Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Bardejov
    Candidates – JUDr. Andrea Daráková, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Emília Mišenková, JUDr. Gabriela Lukáčová…
  7. Predseda senátu – Krajský súd Prešov Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Krajský súd Prešov
    Candidates – JUDr. Eliška Wagshalová and JUDr. Marek Koščo
  8. Sudca – Okresný súd Prievidza Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Prievidza
    Candidates – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Eva Segečová, JUDr. Ing. Lucia Novysedláková…
  9. Sudca – Okresný súd Nitra Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Nitra
    Candidates – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Dana Bartová
  10. Sudca – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Nové Mesto nad Váhom
    Candidates – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Andrea Bučencová, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác…
  11. Sudca – Špecializovaný trestný súd Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Špecializovaný trestný súd
    Candidates – JUDr. Peter Pulman, JUDr. Peter Pulman, JUDr. Rastislav Hruška, PhD., JUDr. Rastislav Hruška, PhD.…
  12. Sudca – Okresný súd Dunajská Streda Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Dunajská Streda
    Candidates – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Ivana Hauerlandová, PhD.…
  13. Sudca – Okresný súd Košice II Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Košice II
    Candidates – JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Anton Kántor, JUDr. Barbora Kovaliková, JUDr. Daniel Marcinčin…
  14. Sudca – Okresný súd Liptovský Mikuláš Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Liptovský Mikuláš
    Candidates – JUDr. Branislav Voloch, JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Dušan Miškovčík…
  15. Sudca – Okresný súd Galanta Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Galanta
    Candidates – JUDr. Anikó Kissová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Beáta Mikulová, JUDr. Branislav Voloch…
  16. Sudca – Najvyšší súd Slovenskej republiky Selection procedure was closed on

    State – Ukončené výberové konanie
    Organization – Najvyšší súd Slovenskej republiky
    Candidates – JUDr. Katarína Benczová and JUDr. Erika Čanádyová
  17. Sudca – Krajský súd Banská Bystrica Selection procedure was closed on

    State – Ukončené výberové konanie
    Organization – Krajský súd Banská Bystrica
    Candidates – JUDr. Janka Borošková and JUDr. Juraj Danko
  18. Sudca – Okresný súd Zvolen Selection procedure was closed on

    State – Ukončené výberové konanie
    Organization – Okresný súd Zvolen
    Candidates – JUDr. Bronislav Pongrác, JUDr. Dominika Vavreková, JUDr. Dorota Topoľančíková, JUDr. Eva Bomborová
  19. Sudca – Okresný súd Rimavská Sobota Selection procedure was closed on

    State – Ukončené výberové konanie
    Organization – Okresný súd Rimavská Sobota
    Candidates – Anna Zagrapanová, Ján Kanás, JUDr. Tomáš Paranič, Katarína Morová…
  20. Sudca – Okresný súd Trnava Selection procedure was closed on

    State – Výberové konanie prebieha - Termín na prihlásenie už uplynul
    Organization – Okresný súd Trnava
    Candidates – Ing. Mgr. Zuzana Tomašovičová, JUDr. Antónia Bednarčík, JUDr. Barbora Vrbová, JUDr. Beáta Mikulová…
1 – 20 of total 1,975 results (12 ms)